Jdi na obsah Jdi na menu
 


LETNÍ  TÁBORY A SOUSTŘEDĚNÍ 2016

 

Vážení rodiče, velice nás těší, že jste si pro své dítě vybrali tábor pořádaný občanským sdružením M-Style. M-Style o.s. pořádá každoročně letní pobyty a soustředění a s dětmi pracuje v průběhu celého roku.

p1030312.jpg

V současné době děti stále více trpí nejrůznějšími alergiemi, různými dietami či potravinovými alergiemi (např. bezlepková dieta). To pro náš tábor ale není překážkou. V průběhu celého pobytu je ve středisku přítomen kvalifikovaný zdravotník, který na Vaše děti dohlédne. Pokud je tedy Vaše dítě alergik, nebo má bezlepkovou dietu, může se zúčastnit našeho tábora!!!!

Naše tábory plně odpovídají hygienickým předpisům a také nové normě Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR o povinné odborné kvalifikaci vedoucích letních táborů.

 

TANEČNÍ TÁBOR  7. 8. - 13. 8. 2016

Máte rádi tanec a pohyb? Pak neváhejte a vydejte se s námi na taneční tábor!!!

Na co se můžete těšit? Čeká Vás týden plný tance a zábavy. Věnovat se Vám budou profesionální tanečníci a trenéři. Vyzkoušíme si něco od každého stylu a pokusíme si vytvořit i nějakou tu choreografii!

 

SPORTOVNÍ TÁBOR  7. 8. - 13. 8. 2016

Tento tábor není určen pro žádné lenochy. Můžete se těšit na týden plný pohybu, her a samozřejmě plný legrace! Vedoucí tohoto tábora pracují s dětmi již několik let a jsou skutečně odborníci v tomto oboru!

 

SOUSTŘEDĚNÍ TS M-STYLE  7. 8. - 13. 8. 2016

(děti + junioři + hvk)

Toto letní soustředění je určené pro tanečníky TS M-STYLE (pro dětskou a juniorskou kategorii). Celý týden budeme zdokonalovat techniku a také se učit choreografie.

 

INFO O TÁBORECH:

Kde: RS Jalovec

Kdy: 7. 8. - 13. 8. 2016

Strava: 5 x denně (snídaně formou švédských stolů a pitný režim po celý den)

Ubytování: v chatkách

Cena: 3.190,-Kč

Cena zahrnuje: stravu, pitný režim, ubytování, program, úrazové pojištění pro každé dítě, zdravotní dozor, drobné odměny

 

 JAK SE PŘIHLÁSIT

Pokud máte zájem o některý z nabízených táborů, vyplňte níže uvedenou přihlášku a odešlete ji e-mail: monika260@seznam.cz

Propozice jsou pod přihláškou ke stažení.

V případě jakýchkoli dotazů volejte na tel.: 722 967 085 !!!

 

Přihláška ke stažení:

PŘIHLÁŠKA 

PROPOZICE 2016

Lékařské potvrzení a bezinfekčnost 2016