Jdi na obsah Jdi na menu
 


6. 5. 2008

ROK 2010

 

► MISTROVSTVÍ ČR 5. 6. 2010

       junioři:

Black and blue harmony - 3. místo (street dance)

 

 

► Žďár tančí  29. 5. 2010

       předškoláci:

Rakeťáci - 3. místo (show dance)

       děti:

Zážitky ze školního výletu - 2. místo (show dance)

          junioři:

Black and blue harmony - 2. místo (street dance)

       hlavní:

Kamototty - 1. místo (street dance)

Purple bruise - 2. místo (street dance)

 

 ► Poupata Heřmanův Městec  15. 5. 2010

        junioři:

Black and blue harmony - 2. místo (street dance)

        hlavní:

Kamototty - 3. místo (street dance)

 

► EMCO DANCE LIFE TOUR 25. 4. 2010 - MISTROVSTVÍ MORAVY

        junioři (street dance choreografie, NÁRODNÍ LIGA)

 • Black and blue harmony - 1. MÍSTO

 

  ► Čáslavský čtyřlístek 24. 4. 2010 

         děti:

 Hrášek - 2. místo (show dance)

         junioři:

Miminasss - 2. místo (show dance)

Black and blue harmony - 2. místo (street dance)

         hlavní:

Naše pravá tvář - 2. místo (show dance)

Kamototty - 3. místo (street dance)

 

 ► Ledečský pohár 17. 4. 2010

         junioři:

 

 

 

 • Purple bruise - 3. místo (street dance)

 

► EMCO DANCE LIFE TOUR 2010

       junioři (street dance choreografie, NÁRODNÍ LIGA)

 

 

 

 • Black and blue harmony - 1. MÍSTO

 

► Slánské tančení 27.3.2010

        děti:

 • Zážitky ze školního výletu - 1. místo (show dance)

        junioři:

 • Black and blue harmony - 3. místo (street dance)

        hlavní:

 • Purple bruise - 3. místo (street dance)

 • Naše pravá tvář - 1. místo (show dance)

 

► O pohár města Kunštát  13.3.2010

       děti:

 • Zážitky ze školního výletu - 2. místo (show dance)

       hlavní:

 

 

 

► "M" STYLE DANCE  27.2.2010

       předškoláčci:

 • Jednou ze mě bude hoper - 3.místo

 • Buenos días Mexiko - 4. místo

       děti:

 • Zážitky ze školního výletu - 1. místo (show dance)

 • Hrášek - 4. místo (show dance)

        junioři:

 • Black and blue harmony - 4. místo (street dance)

 • Miminassss - 1. místo (show dance)

        hlavní:

 • Kamototty - 1. místo (street dance)

 • Purple bruise - 3. místo (street dance)

 • Naše pravá tvář - 2. místo (show dance)


       

► Let´s dance together Tišnov  6.2.2010

        • Purple bruise - 2. místo
        
 

 ROK 2009

 

► Super dance Tábor

        • Zážitky ze školního výletu - 3.místo
        Black and blue harmony - 2.místo
        Naše pravá tvář - 3.místo

 

Sedmikvítek Okříšky

        • Zážitky ze školního výletu - 2.místo
        Black and blue harmony - 2.místo
       
Purple Bruise - 2.místo
        Naše pravá tvář - 2.místo
 

Let´s dance together Tišnov

        • Hugo Snavn aneb jak baletní bos přichází o iluze - 4.místo

 

"M" style dance 2009

        • Saxany (děti) - 4.místo
        • U nás v autoopravně (junioři)  - 3.místo
        • Kešamot brothers (hlavní) - 3.místo
        • Hugo Snavn aneb jak baletní bos přichází o iluze (hlavní) - 2.místo

 

Čtyřlístek Čáslav

        Saxany (děti) - 3.místo
        • U nás v autoopravně (junioři) - 1.místo
        Kešamot brothers (hlavní) - 1.místo
        Hugo Snavn aneb jak baletní bos přichází o iluze (hlavní) - 2.místo

 

 

ROK 2008

 

 

 

 

MB Team 2008

        Hugo Snavn aneb jak baletní bos přichází o iluze
          (smíšená kat.) - 2. místo 
       
Vařila myšička kašičku (děti do 7 let) - 2. místo

 

Dance evolution Přerov 2008

        Hugo Snavn aneb jak baletní bos přichází o iluze
          (smíšená kat.) - 3. místo  
                 

 

► Sedmikvítek Okříšky 2008

        Hugo Snavn aneb jak baletní bos přichází o iluze
          (hlavní kat.) - 2.místo
       
Kešamot brothers (hlavní kat.) - 1.místo
       
U nás v autoopravně (junioři) - 2.místo
        Saxana (děti) - 3.místo
        Loupežníci (děti do 6 let) - zvláštní ocenění

 

 

ROK 2007

 

Jihlava Aerobik 2007

        Charošaja grupa (smíšená kategorie) - 2. místo

 

Dance Open Drásov 2007

        aerobik - Šmoulinky (hlavní kat.) - 1. místo
        Letní show (hlavní kat.) - 2. místo

 

Sedmikvítek 2007

        •  Pribiňáci v montérkách (hlavní kat.) - 2. místo
        •  3.B (junioři) - 3. místo
       
•  Když ve škole zazvoní (děti) - 2. místo
       
•  Hlupáku, najdu tě (děti do 7 let) - 2. místo

 

 Omlouváme se, ale úspěchy do roku 2006 nemáme zaznamenány.

 

 

 

 

 

 

 

 • Black and blue harmony - 2. místo

         hlavní:

 

Black and blue harmony - 3. místo (Národní liga, street dance)

 

Republikové Finále Sedmikvítek 2008

        Pribiňáci v montérkách (hlavní kat.) - 5. místo

 

"M" style dance 2008

        Maitosukla ala (hlavní kat.) - 3. místo
        Pribiňáci v montérkách (smíšená kat.) - 3. místo
        Hopa Hup (junioři) - 1. místo
        Žlutá září (děti) - 3. místo

  

 

 • Kamototty - 3. místo (street dance)

 • Naše pravá tvář - 2. místo (show dance)

 

Vojáci - 1. místo (show dance)

 

Vojáci - 1. místo (show dance)

    junioři:

 

Vojáci - 1. místo (show dance)

Copak to tam plave? - 2. místo (show dance)

 

 

 

    junioři:

 

 

 

 

    junioři:

 

Kouba, pozor! - 1. místo (show dance)

 

 

 

 

Hanky panky - 2. místo (street dance choreografie, národní l.)

    junioři:

 

Kouba, pozor! - 2. místo (show dance, národní liga)